Sofijino pismo /2

Draga profesorica, odgovarjam z zamudo, saj sem tako zaposlena, da včasih ne utegnem niti pregledati  svoje pošte.
Moje življenje je zelo pestro: včeraj sem se vrnila v zimsko Kanado iz toplih krajev, kjer sem preživela čudovit teden s svojo tukajšnjo družino. Tam sem tudi plavala z delfini, kar je bilo zame enkratno in nepozabno  doživetje.
 
Čas beži, saj je minilo že sedem mesecev od mojega prihoda. Izvedela sem, da so se moji sošolci zelo zabavali na šolskem izletu. Sara mi je posredovala naloge in vaje iz nemščine, da bom lahko nadoknadila zamujeno. Prav tako sem se dogovorila z njo in Martino, da se bomo poleti učile skupaj in ponovile snov letošnjega leta.
Čeprav ste na drugem koncu sveta, pa novice potujejo... Tako sem izvedela,  da je naša šola  pristopila k zanimivemu projektu v zvezi z Združenimi narodi, pri katerem je sodeloval tudi Saša. Upam, da bom tudi jaz lahko  sodelovala pri tem.
Komaj čakam, da bom lahko svojo izkušnjo delila s sošolci. Pogrešam pa tudi vaše lekcije, saj sem prav zaradi oddaljenosti, tu, v Kanadi,  spoznala pravo vrednost naše šole.
 
Sofia
FaLang translation system by Faboba
High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT